Eğitimin geleceği teknolojiyle şekilleniyor

Eğitim teknolojileri alanında uzman bir ekip olarak, 3 boyutlu etkileşimli modellerimizle sizlere benzersiz bir öğrenme deneyimi sunuyoruz. Geleneksel eğitim yöntemlerinin sınırlarını zorluyoruz ve öğrenmeyi daha interaktif, keyifli ve etkileyici hale getiriyoruz. 3 boyutlu etkileşimli modellerimiz, konuları somutlaştırarak öğrencilerin dikkatini çekiyor ve öğrenmeyi daha derinlemesine anlamalarını sağlıyor.

Dokunarak öğrenmek

Amacımız, öğrencilerin ilgisini çekmek, öğrenmeyi daha anlamlı hale getirmek ve onları geleceğe hazırlamaktır. 3 boyutlu etkileşimli modellerimiz, sadece bilgiyi aktarmakla kalmaz, aynı zamanda öğrencilerin araştırma yapmasını, keşfetmesini ve öğrenme sürecine aktif bir şekilde katılmasını sağlar.

Öğrenmeyi eğlenceye dönüştürüyoruz

Eğitimde oyunlaştırma uygulamalarımızla, öğrencilerinizi motive etmek, öğrenmeyi daha eğlenceli hale getirmek ve kalıcı bilgi ve beceriler kazandırmak için yeni bir yolculuğa çıkın. Çocuklarınızın eğitimine yeni bir heyecan katmak için bize katılın!

Geometrik şekillere yeni bir boyut getirdik

Sizler için geometrik cisimleri modelledik ve etkileşimli hale getirdik. Bu uygulama ile geometrik cisimlerin açılımını, yüzeylerini, köşelerini ve ayrıtlarını daha açıklayıcı bir şekilde anlatabilirsiniz. Şekilleri 360 derece çevirerek etkileşimli olarak görüntüleyebilirsiniz. Kalem aracı ile üzerinde çizim ve karalama yapabilir, kalem rengi ve çizgi kalınlığını değiştirebilirsiniz.

Scroll to Top