Eğitim içeriklerinizi dijital oyunlara dönüştürüyoruz

İnsan beyni en iyi öğrenmeyi deneyimlediği, etkileşimde bulunduğu ve heyecanlandığı zamanlarda gerçekleştirir. İşte tam da bu noktada, eğitimde oyunlaştırmanın muazzam gücünü keşfetmek için doğru yerdesiniz!

Oyunlaştırma Nedir?

Oyunlaştırma, eğitimi eğlenceli, rekabetçi ve katılımcı bir deneyime dönüştürme sanatıdır. Sıkıcı konuları ilgi çekici hikayelerle buluşturarak, öğrenmeyi bir macera haline getirir. Bu sayede öğrenciler, sadece bilgi öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda öğrendiklerini uygulama fırsatı bulur.

Veliler için; kontrol etmesi kolay

Oyunda yer alan soruların cevap anahtarı yok, oyuncu sandığa ulaşmak için soruları çözmek zorunda. Çocuğunuz oyun oynarken öğrenecek, bilemediği soruların cevaplarını da görebilecek, böylelikle soruyu bilemediği durumlarda bile yine kazanan oyuncu olacak.

Çocuklar için; testler daha eğlenceli

Soru Avcısı oyunu ile soru çözmek şimdi daha eğlenceli, oyunu indirip soruları çözün ve sandığı açın. Her sandıkta farklı sorular ve farklı konularla eğlenirken öğrenin. Bilemediğiniz sorularda iksir kullanın, sandığa yaklaşmak için her soruyu dikkatli cevaplayın.

Öğretmenler için; eğlenceli öğretme deneyimi

Öğrencileriniz test çözerken eğlenecek, başarma isteğiyle mücadele duygusunu harekete geçirecek ve her sandıkta yeni kazanımlar edinecek.

Scroll to Top